خبر خبر

پيام مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت بازگشت غرورآفرين آزادگان عزيز به مهين اسلامي
به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي خوزستان ؛ متن پيام تبريک محمدرضا رضايي مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت بازگشت غرورآفرين آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي به شرح ذيل آمده است:

26 مرداد سال 1369 ، آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و روز سراسر افتخاری است که برصفحات زرین انقلاب حک شده است، آزادگانی که پس از تحمل سال ها شکنجه و دوری از عزیزان به شرف افتخارآزادگی نائل شدند.

آزادگان در طول جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، پیام آوران انقلاب اسلامی بودند و غریبانه و مظلومانه درمیان کینه توزی دشمنان و تلخ کامی دوران اسارت، صدای آزادی و استقلال وطن را سردادند و در راه استقرار و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادند.

 امروز شاهد هستیم آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی  هستند و در تلاش برای ایرانی آباد و سرافراز از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

برهمین اساس اداره کل فرودگاه های استان خوزستان این روز بزرگ را به آزادگان سرافراز و اسوه های مقاومت ویادگاران ارزشمند سال های سخت و غرور آفرین میهن اسلامی و خانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیق روز افزون این عزیزان را ازدرگاه ایزد متعال خواستارند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط