خبر خبر

تاکيد صفايي بر تکميل هرچه سريع تر پروژه هاي ناتمام فرودگاه اهواز
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران بر تکميل پروژه هاي ناتمام فرودگاه اهواز از جمله ترمينال جديد خارجي تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان، مصطفی صفایی، معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در بازدید از فرودگاه اهواز بر تکمیل پروژه های ناتمام این فرودگاه از جمله ترمینال جدید خارجی تاکید کرد و گفت: با توجه به اتمام تقریبی ترمینال جدید خارجی، انتظار می رود اعلام تجهیزات مورد نیاز ترمینال، عملیات محوطه سازی و ایجاد رینگ اصلی، جابه جایی دیوار واحد سوختگیری و نیز استقرار و تجهیز کارگاه پیمانکار در ضلع جنوبی ترمینال با سرعت بیشتری انجام شود.

صفایی ادامه داد: در چند سال گذشته توسعه فرودگاه اهواز به علت عدم جابجایی محل استقرار بالگردهای هوانیروز با مشکل روبه رو شده که باید این با همکاری استانداری خوزستان برطرف شود.

معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به فرودگاه جدید اهواز نیز اشاره کرد و افزود: فرودگاه جدید اهواز بزرگترین فرودگاه جنوب غرب کشور است که می تواند نیاز این منطقه را با توجه به وسعت در نظر گرفته شده تامین کند. انتظار می رود با هماهنگی های لازم از سوی استانداری نسبت به برطرف شدن یکی از معضلات موجود در زمین این فرودگاه یعنی انتقال خط لوله گاز به محدوده بیرونی آن اقدام شود.

محمدرضا رضایی، مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان نیز ضمن قدردانی از حضور معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و هیات همراه اظهار امیدواری کرد؛ با برطرف شدن مشکلات فرودگاه فعلی و نیز فرودگاه جدید اهواز گام کوچکی در زمینه خدمت رسانی به اهالی استان برداشته شود.

در این بازدید مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها، مدیرکل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی، مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و معاون عمرانی استانداری خوزستان نیز حضور داشتند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط