خبر خبر

آماده باش فرودگاه اهواز تا زمان برطرف شدن کامل احتمال پس لرزه در مسجد سليمان
مديرکل فرودگاه هاي خوزستان با بيان اينکه بروز زلزله 5.7 ريشتري در مسجد سليمان اختلال و مشکلي در فرودگاه اهواز ايجاد نکرده است، از آماده باش تمام نيروهاي عملياتي اين فرودگاه براي امدادرساني هاي احتمالي در صورت وقوع پس لرزه هاي شديد خبر داد

محمد رضا رضایی در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، عنوان کرد: صبح امروز (17 تیر) زمین لرزه ای به بزرگی 5.7 ریشتر مسجد سلیمان را لرزاند که خوشبختانه خسارت جانی نداشت ولی به تعدادی از ساختمان ها آسیب رساند و موجب قطع برق در این شهرستان شد. در اهواز نیز این زلزله احساس شد در عین حال خسارتی نداشت و فرودگاه نیز کاملا عملیاتی و بدون مشکل است.

مدیرکل فرودگاه های خوزستان با اشاره به وقوع چهار پس لرزه نسبتا شدید در مسجدسلیمان افزود: تمام نیروهای عملیاتی فرودگاه اهواز در آماده باش هستند و در صورت نیاز می توان از این فرودگاه برای امدادرسانی به بهترین شکل استفاده کرد.

وی گفت: به دنبال وقوع این زلزله کمیته ایمنی در فرودگاه اهواز برقرار شده و هماهنگی های لازم با ارگان های مختلف استان انجام شده است. در ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز نشست ویژه ای برای اتخاذ تدابیر لازم در صورت بروز مشکل در مسجدسلیمان برگزار شده است.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط