خبر خبر

پيام مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت ارتحال ملکوتي امام خميني (ره) و قيام 15 خرداد
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت فرارسيدن سالگرد ارتحال ملکوتي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و قيام خونين ۱۵ خرداد در پيامي ياد و خاطره اين روزها را گرامي داشت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ متن پیام به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

۱۴ خرداد ماه یادآور مصیبت عظیم و جانکاه ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه ) است. شخصیتی که در پرتو ایمان به خدا و با الهام از نهضت پربار حسینی و اتحاد مردم و با مجاهدت‌ها و مبارزات خستگی‌ناپذیر توانست کاخ ظلم و ستم را فروریزد و پرچم باشکوه حق و حقیقت را برافراشته نماید.

مجاورت ۱۴ خرداد، سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل و قیام خونین ۱۵ خرداد در تقویم که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌گردد، یادآور این نکته است که انقلاب اسلامی با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه و شهدای والامقام انقلاب پیوندی از یاد نرفتنی دارد.

اینجانب با بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ۱۵ خرداد که نقطه عطفی در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌شود، امیدوارم ملت سرافراز ایران اسلامی خصوصا مردم متدین و همیشه در صحنه خوزستان، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های والای شهیدان و امام راحل(ره) و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات خود بیافزایند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط