خبر خبر

پيام مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازي خرمشهر، روز مقاومت و پيروزي
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان در پيامي روز آزادسازي خرمشهر را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمدرضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی پیامی صادر نمود. متن پیام بدین شرح است:

سوم خرداد ماه، یادآور یکی از رویدادهای بزرگ تاریخی ایران زمین و یادماندنی ترین حماسه های شورآفرینی است که مردم قهرمان و مقاوم خرمشهر همدوش و همرزم با دلیرمردان دشمن ستیز ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تاریخ پرافتخار این سرزمین رقم زدند.
در چنین روز پرفروغی، خرمشهر که پس از ۳۵ روز پایداری و از خودگذشتگی، به اشغال دشمن متجاوز در آمده بود، سرانجام با خلق حماسه های جاودانه و جانفشانی های فراموش ناشدنی رزمندگان غیور اسلام آزاد شد تا بدین سان اقتدار اراده ملی و دینی در نبرد با دشمن متجاوز و اشغالگر در آیینه تاریخ بازنمایی شود و جهانیان بدانند و ایمان بیاورند که عصرکشورگشایی، استیلاجویی و غلبه بر ملت های جهان به پایان رسیده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر، این روز خاطره انگیز و غرور آفرین را به ملت بزرگ ایران به ویژه مردم شهیدپرور استان اصفهان، رزمندگان، جانبازان آزادگان سرافراز و خانواده معظم شهدا و دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیق روزافزون همه ملت ایران را از پیشگاه خداوند بزرگ آرزومندم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط