خبر خبر

تقدير ازجانبازان و ايثارگران در فرودگاه اهواز
به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز از جانبازان و ايثارگران فرودگاه اهواز تقدير شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ مراسم گرامیداشت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور مدير كل دفتر مقررات فرودگاهي، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه های کشور ، مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ، معاونین و جمعی از جانبازان ، ایثارگران و فرزندان شهدا هشت سال دفاع مقدس در فرودگاه اهواز برگزار شد.

در این مراسم محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) گفت : رونق دادن به فرهنگ ايثار و شهادت از وظايف اساسي نهادهاي کشور است زيرا نظام اسلامي قائم بدان است و نظام بر همين اساس شکل گرفته و تداوم خواهد يافت.

وی ادامه داد : جانبازان ، ایثارگران ، شهدا و همچنین فرزندان عزیزشان از جایگاه رفیعی برخوردار هستند و باید همه همکاران نسبت به آنها با احترام برخورد کنند و کاش روزی شود که شرمنده شهدا و جانبازان و خون پاکشان  نباشیم.

در ادامه فرشید گلیج مدير كل دفتر مقررات فرودگاهي، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه های کشور نیز با یادی از دوران هشت سال دفاع مقدس و ایثارگری های رزمندگان در جبهه ها گفت : از خود گذشتگی و ایثار رزمندگان در ایام جنگ بر هیچکس پوشیده نیست و چه جان‌هایی بر زمین بوسه زد تا ما سرافراز و سربلند باشیم،آنها شهید شدند تا دین بماند.

گفتنی است ؛ در پایان با اهداء لوح تقدیر از شرکت کنندگان در این مراسم تقدیر شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط