خبر خبر

گراميداشت ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در فرودگاه اهواز
در سالروز ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و گراميداشت روز زن مراسم با شکوهي با حضور بانوان شاغل در فرودگاه اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ این مراسم با حضور محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ، سیده فرانک موسوی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان ، معاونین ، بانوان شاغل در فرودگاه و خانواده برخی کارکنان و ... در فرودگاه اهواز برگزار شد .

در این مراسم مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن گفت : از ویژگی های بارز حضرت فاطمه زهرا (س) می‌توان به دیدگاه ایشان در همسرداری و تکریم خانواده، تربیت صحیح فرزندان، ولایت مداری و حمایت همه جانبه آن حضرت از مقام والای ولایت اشاره کرد و همچنین احادیث گهربار و کلمات قصار این بانوی بزرگوار همه و همه نشان از بالندگی روحی و معنوی غیرقابل وصف ایشان دارد.

وی افزود : باید تلاش شود با تکیه بر تعالیم همه معصومین و توسل به ارواح طیبه آنان، ظرفیتی در خودمان به وجود بیاوریم تا افراد موثر و تحول آفرینی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) باشیم.

در ادامه موسوی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان میلاد فرخنده حضرت فاطمه (ص) و روز زن را به خانمهای حاضر در مراسم تبریک گفتند و دخت پیامبر گرامی را الگوی زنان دانست و به احترام و مقام والای حضرت فاطمه (س) نزد پیامبر اسلام بر عظمت این بانوی گرامی اسلام اشاره کرد.

وی به معضلات و نگاه های جنسیتی در برخی ادارات و سازمان ها اشاره کرد و گفت : عدم استفاده از پست ها و سمت های سازمانی و نیز نگاه جنسیتی را از معضلات برخی سازمانها دانست و توجه به نیازمندیها و توان زنان و حضور بیشتر خانمها در امور را خواستار شد.

گفتنی است ؛ در این مراسم ضمن اهداي گل و لوح یادبود به بانوان شاغل ، از فرزندان برخی کارکنان که دارای مقام هایی در زمینه های مختلف ورزشی بودند نیز تقدیر شد .

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط