خبر خبر

لزوم ساماندهي محل توزيع روزنامه ها در فرودگاه اهواز
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان خواستار تسريع در ساماندهي محل توزيع روزنامه ها در فرودگاه اهواز شد .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خوزستان ؛ محمد رضا رضایی در نشستی با حضور اعضای شورای شهر اهواز، مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان ، معاونین و ریاست حراست فرودگاه های استان خوزستان ، شهردار منطقه سه ، مدیر خانه مطبوعات استان ، رییس اداره مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و ... بر لزوم ساماندهی محل توزیع روزنامه در فرودگاه اهواز تاکید کرد .

وی افزود : تاکنون محل هایی به صورت موقت در اختیار متوزعین قرار گرفته که با توجه به عملیات محوطه سازی ترمینال جدید که در بهمن ماه سال جاری آغاز خواهد شد و اجرای طرح جامع فرودگاه ، دیگر امکان استفاده از این محل ها وجود ندارد و ازعوامل ذیربط خواست تا هر چه سریعتر نسبت به جانمایی و استقرار محل متوزعین روزنامه اقدام نمایند .

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان نیز به پیشنهادات مطرح شده توسط مسئولین حاضرین در این نشست در خصوص محل توزیع اشاره کرد و گفت : در حال حاضر چند نقطه ای در خارج از محوطه فرودگاهی پیشنهاد گردیده که امیدوار هستیم با بررسی عوامل ، مناسب ترین محل انتخاب و مشکل محل توزیع روزنامه های استان مرتفع شود .

رضایی به محل های پیشنهادی نیز اشاره کرد و افزود : فرهنگسرای جدید منطقه زویه در مجاورت فرودگاه ، محدوده خارج از فرودگاه در مسیر جاده خروجی محل هایی بود که در این نشست مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

گفتنی است ؛ روزانه روزنامه های کیوسک های مطبوعاتی استان وارد فرودگاه اهواز می شود و در این محل نیز توزیع می گردد.

 

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط