خبر خبر

چين جهت سرمايه گذاري در فرودگاه اهواز اعلام آمادگي کرد
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از اعلام آمادگي سرمايه گذار چيني در فرودگاه هاي استان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان؛ محمدرضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: طی نشستی با مدیر یک شرکت چینی این شرکت آمادگی خود را جهت سرمایه گذاری در فرودگاه جدید و فعلی اهواز اعلام کرد.

وی افزود: مدیر این شرکت چینی اعلام کرد که شرکتش آمادگی فعالیت در زمینه های مختلف از جمله ساخت فرودگاه، ترمینال های پیش ساخته سبک، راه اندازی دیزل ژنراتورهای گازی، سیستم های خنک کننده، نصب چراغ با پنل های خورشیدی، بازیافت فاضلاب و زباله ها، فریشاپ و هرگونه پیشنهاد دیگر از سوی اداره کل فرودگاه های استان خوزستان را دارد.

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان به پنانسیل های موجود در استان خوزستان نیز اشاره کرد و گفت: فرودگاه اهواز دروازه استان خوزستان محسوب می شود و با وجود حجم ترددها در این استان می توان برنامه ریزی و کارهای قابل توجهی انجام داد.

رضایی نیز ابراز امیدواری کرد: در صورت انجام مقدمات لازم جهت جذب سرمایه گذار خارجی، در آینده شاهد تحولات چشمگیری در فرودگاه های استان خوزستان باشیم.

گفتنی است؛ فرودگاه اهواز یکی از پر ترافیک ترین فرودگاه های کشور است که در حال حاضر توانسته رتبه چهارم پروازی در بین دیگر فرودگاه های کشور را کسب کند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط