خبر خبر

معاونت عمليات هوانوردي فرودگاه اهواز معرفي شد
احسان الواري به سمت معاونت عمليات هوانوردي فرودگاه هاي استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خوزستان ؛ معاونت عملیات هوانوردی فرودگاه اهواز در جلسه مسئولین ادارات این فرودگاه با حضور رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ، دهقانی زاده مدیر کل فرودگاه آبادان و همراهان ، معرفی شد .

محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ضمن تشکر و خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه گفت : پست معاونت عملیات هوانوردی پست حساس و پرمسئولیتی است که از شاخصه‌های آن می توان به  شناسایی و احصاء مشكلات و نواقص، برنامه‌ریزی مناسب برای رسیدن به اهداف، توجه به سرمایه نیروی انسانی متخصص، نظارت مستمر بر فعالیت‌های شركت‌های هواپیمایی، توجه به ایمنی و ارتقاء استانداردها ، تلاش برای آموزش پرسنل تحت امر، توجه به نگهداری و ارتقاء تجهیزات ناوبری ، ایمنی و غیره اشاره کرد.

رضایی افزود : در حال حاضر فرودگاه اهواز با وجود همه مشکلات و کاستی ها به خصوص در زمینه محل پارک پرواز توانسته با برنامه ریزی ، خدمات قابل توجهی در زمینه پذیرش پروازها ارایه نماید و انتظار می رود با همکاری معاونت عملیات هوانوردی جدید شاهد تحولات و رشد روزافزون در این فرودگاه باشیم .

وی نیز از زحمات و خدمات 6 ساله علی اصغر جهانگیری معز معاونت عملیات هوانوردی اسبق این اداره کل که در حال حاضر سمت معاونت فرودگاه همدان را دارا هستند تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است ؛ فرودگاه اهواز یکی از پر ترافیک ترین فرودگاه های کشور است که در حال حاضر رتبه چهارم از لحاظ عملیات پروازی را در بین فرودگاه های کشور دارا می باشد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط