خبر خبر

آمادگي فرودگاه اهواز جهت آغاز پروژه بهينه سازي سيستم هاي تامين انرژي
مديرکل فرودگاه هاي خوزستان از آمادگي فرودگاه اهواز جهت آغاز پروژه بهينه سازي و نوسازي سيستم هاي تامين انرژي روشنايي باند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی گفت : به منظور بهینه سازی و نوسازی سیستم های انتقال انرژی به روشنایی باند و دستگاه های کمک ناوبری تا چند روز آینده عملیات انجام این پروژه آغاز می شود .

وی افزود: در این پروژه سیستم های پرتابل وظیفه انتقال انرژی را بر عهده خواهند داشت و تاکنون تعداد 60 عدد چراغ پایه دار پرتابل در اطراف باند توسط پرسنل اداره تجهیزات و سامانه های فرودگاهی فرودگاه اهواز و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نصب و راه اندازی شده است .

رضایی در این پروژه به سایت راداری نیز اشاره کرد و ادامه داد ؛ در این طرح تامین ژنراتور برق اضطراری سایت راداری فرودگاه اهواز نیز در نظر گرفته شده است.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان تشریح کرد: در عملیات نصب چراغ های موقت باند حدود 8200 متر کابل مورد استفاده تجهیزات روشنایی قرار گرفته است .

گفتنی است : با انتخاب پیمانکار مربوطه عملیات سیویل ورک پروژه بهینه سازی و نوسازی سیستم های تامین انرژی روشنایی باند فرودگاه اهواز می شود.

 

 

-------------------------------------
نظرات
کلمات واژه نامه

اخبار مرتبط اخبار مرتبط