خبر خبر

تاخير در 4 پرواز فرودگاه اهواز به دليل وقوع پديده مه
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان ؛ چهار پرواز فرودگاه اهواز به دليل وقوع پديده مه صبحگاحي و کاهش شعاع ديد با تاخير انجام مي شوند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمدرضا رضایی با اشاره به وقوع پدیده مه صبحگاهی در شهر اهواز اظهار کرد: یک پرواز از اهواز به تهران و سه پرواز از فرودگاه تهران به مقصد اهواز و بالعکس ، صبح امروز چهارشنبه، 30 آبان ماه به دلیل پدیده مه صبحگاهی و پایین بودن شعاع دید، با تاخیر انجام می‌شوند.

وی توضیح داد: امروز پرواز شماره 2615 شرکت هواپیمایی کارون از فرودگاه اهواز به تهران و پروازهای شماره 4587 هواپیمایی ماهان، 4016 هواپیمایی آتا و 957 هواپیمایی ایرتور از فرودگاه تهران به اهواز که قرار بود صبح امروز انجام شوند، با تاخیر مواجه شدند.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان تصریح کرد: امروز قرار بود پرواز هواپیمایی کارون در ساعت 5:20 صبح از اهواز به تهران انجام شود که شاهد چنین پدیده‌ای بودیم. همچنین قرار بود پرواز ماهان در ساعت 6:10 دقیقه، ایرتور 7:30 دقیقه و آتا در ساعت 9:30 دقیقه صبح امروز از تهران به اهواز انجام شوند که به دلیل نامناسب بودن شرایط جوی، تا کنون انجام نشده‌اند.

رضایی عنوان کرد: صبح امروز دید افقی در فرودگاه اهواز حدود 50 متر بود اما اکنون شعاع دید به 1200 رسیده است و با توجه به این شرایط و اعلام برج مراقبت، این پروازها که تا کنون با تاخیر مواجه بوده‌اند، انجام خواهند شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط