خبر خبر

برقراري پرواز اهواز – مشهد شرکت هواپيمايي وارش / انجام 20 پرواز فوق العاده جهت ارايه خدمات به زائران اربعين حسيني
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از برقراري پرواز هواپيمايي وارش در مسير اهواز- مشهد و بالعکس و نيز انجام حدود 20 پرواز فوق العاده زائران جهت شرکت در مراسم اربعين حسيني خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان؛ محمد رضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: با توجه به حجم تقاضای مسافران و نیز سهولت در تردد زائران در مسیر اهواز – مشهد و بالعکس شرکت هواپیمایی وارش اقدام به برقراری پرواز در مذکور شد.

وی افزود: این پرواز روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه در ساعت 15:00 از مشهد وارد فرودگاه و ساعت 16:00 به مقصد مشهد مقدس فرودگاه اهواز را ترک می کند.

رضایی به پروازهای فوق العاده انجام شده در این مدت نیز اشاره کرد و گفت: در روزهای منتهی به آغاز مراسم اربعین حسینی، تاکنون حدود 20 پرواز  فوق العاده که  بیشتر آنها از مبداء تهران، مشهد به مقصد اهواز و بالعکس بودند در کنار پروازهای برنامه ای این فرودگاه اقدام به جابجایی مسافران و زائران کرده اند.

گفتنی است؛ همه ساله زائران بی شماری از اقصی نقاط کشور جهت حضور در مراسم اربعین حسینی در کشور عراق به استان خوزستان سفر می کنند که در این میان فرودگاه اهواز توانسته نقش مطلوب و بسزایی در امر جابجایی زائران در این ایام ایفا کند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط