خبر خبر

28 مهرماه روز جهاني مراقبت پرواز مبارک باد
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان گفت : بي ترديد کنترل و هدايت لحظه به لحظه صدها هواپيما در سطوح مختلف شبکه پيچيده راههاي هوايي و مسيرهاي ورودي و خروجي فرودگاهها کاري بس شگرف ودر خور تحسين است که به دست توانمند و با کفايت حافظان هميشه بيدار ايمني و بي خطري فضاي کشور محقق مي گردد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : اقدامات مطلوب و هوشمندانه همكاران مراقبت پرواز هميشه بعنوان يكي از عوامل اساسي برقراري ايمني،نظم،كارآيي و بهره وري در صنعت حمل و نقل هوايي كشور، تحکیم بخش پایه ها و بنیانهای جهاد اقتصادی صنعت بوده و موجبات اطمینان،آرامش و اعتماد مضاعف نسبت به عملیات هوانوردی در کشور را فراهم می نماید.

در اين فرآيند است كه روز جهاني مراقبت پرواز بايد ارج نهاد ، چرا كه از يك سو به گسترش فرهنگ ايمني و ضرورت و اهميت كار مراقبين پرواز مي پردازد و از سوي ديگر محمل و بهانه ای براي قدر نهادن به تلاشهاي اين عزيزان پیش روی ما قرارمی دهد.

اينجانب ضمن تبريك اين روز مهم به جامعه بزرگ هوانوردی کشور، از همه همکاران گرامی مراقبت پرواز در فرودگاه اهواز قدردانی کرده و توفيق روز افزون همه عزيزان را در كار و تلاش و بويژه تجهيز خود به دانش و تقوا از در گاه حضرت احديت مسالت مي نمايم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط