خبر خبر

آمادگي فرودگاه اهواز جهت استقبال از زائرين اربعين حسيني
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان ؛ فرودگاه اهواز آمادگي استقبال از زائرين اربعين حسيني را دارد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : فرودگاه اهواز همچون سال های گذشته آمادگی استقبال از زائرین حسینی را دارد و تلاش خواهیم کرد امسال خدمات بهتری جهت رفع نیاز زائرین ارایه کنیم .

وی افزود، تدارک برپایی و استقرار موکب با نام شهدای فرودگاه اهواز در حال انجام است که انشااله در این موکب با همکاری کارکنان ، بسیج  و پرسنل سپاه و پلیس فرودگاه پذیرای عزیزان مسافر و زائرین گرامی هستیم .

رضایی ادامه داد ، امسال اورژانس مستقر در فرودگاه اهواز با آمادگی مضاعف نسبت به گذشته  در ایام اربعین آماده پاسخگویی به نیاز درمانی زائرین می باشد.

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان در خصوص امکان اسکان زائرین در فرودگاه گفت : با توجه به وسعت و امکانات مسجد فرودگاه ، آمادگی اسکان و پذیرایی از زائرین عتبات عالیات جهت استراحت و یا در صورت تاخیر احتمالی پروازها نیز وجود داشته و در این راستا نیز از هرگونه تلاش فرو گذار نخواهیم بود.

گفتنی است ؛ همه ساله زائرین بی شماری از اقصی نقاط کشور جهت حضور در مراسم اربعین حسینی در کشور عراق  به استان خوزستان سفر می کنند که در میان فرودگاه اهواز توانسته نقش مطلوب و بسزایی در امر جابجایی زائرین در این ایام ایفا نماید .

 

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط