خبر خبر

آمادگي فرودگاه اهواز جهت استقبال از زائران اربعين حسيني
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان گفت: فرودگاه اهواز آمادگي استقبال از زائران اربعين حسيني را دارد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خوزستان؛ محمد رضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: فرودگاه اهواز همچون سال های گذشته آمادگی استقبال از زائران حسینی را دارد و تلاش خواهیم کرد امسال خدمات بهتری جهت رفع نیاز زائران ارایه کنیم.

وی افزود: تدارک برپایی و استقرار موکب با نام شهدای فرودگاه اهواز در حال انجام است که انشااله در این موکب با همکاری کارکنان، بسیج و پرسنل سپاه و پلیس فرودگاه پذیرای عزیزان مسافر و زائرین گرامی هستیم.

رضایی ادامه داد: امسال اورژانس مستقر در فرودگاه اهواز با آمادگی مضاعف نسبت به گذشته در ایام اربعین آماده پاسخگویی به نیاز درمانی زائرین است.

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان در خصوص امکان اسکان زائران در فرودگاه گفت: با توجه به وسعت و امکانات مسجد فرودگاه، آمادگی اسکان و پذیرایی از زائران عتبات عالیات جهت استراحت و یا در صورت تاخیر احتمالی پروازها نیز وجود داشته و در این راستا نیز از هرگونه تلاش فرو گذار نخواهیم بود.

گفتنی است؛ همه ساله زائران بی شماری از اقصی نقاط کشور جهت حضور در مراسم اربعین حسینی در کشور عراق به استان خوزستان سفر می کنند که در میان فرودگاه اهواز توانسته نقش مطلوب و بسزایی در امر جابجایی زائران در این ایام ایفا کند.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط