خبر خبر

بازديد معاون برنامه ريزي شرکت فرودگاه ها از پروژه هاي فرودگاه اهواز/ پيشرفت 95 درصدي توسعه ترمينال داخلي فرودگاه
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از پروژه هاي ترمينال جديد خارجي و توسعه ترمينال داخلي فرودگاه اهواز ديدن کرد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان، حمیدرضا سیدی در اين ديدار از تلاش هاي انجام شده براي پیگیری دريافت سند مالکیت فرودگاه اهواز و برطرف كردن موانع و معارضان قدرداني كرد.

همچنين محمدرضا رضایی، مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: فرودگاه اهواز دارای پتانسیل های فراوانی است و هر روز این نیاز بیشتر احساس می شود.

وی تاکید کرد: در صورت تخصیص اعتبار می توان چند پروژه مهم از جمله تاکسی وی موازی، ساختمان تکنیکال بلاک و افزایش محل پارک هواپیما را در این فرودگاه کلید زد.

وی درباره پروژه هاي در دست اجراي فرودگاه اهواز عنوان کرد: ساخت ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز از آبان سال 92 آغاز شده و انتظار می رفت در مدت تعیین شده به اتمام برسد که ضعف در کار پیمانکار باعث تاخیر در پایان عملیات این پروژه شده است.

رضايي در پایان گفت: پروژه توسعه ترمینال داخلی اكنون با 95 درصد پیشرفت به بهره برداری رسیده و پروژه عملیاتی كردن پست برق آن نیز رو به اتمام است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط