خبر خبر

جابه جايي بيش از يک ميليون مسافر از فرودگاه اهواز
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از جابجايي بيش از يک ميليون و 313 هزار مسافر داخلي و خارجي و زائر بيت اله الحرام در شش ماه نخست سال 97 از فرودگاه اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان، محمدرضا رضایی با اعلام اين خبر گفت:  براساس آمارها از یک میلیون و 313 هزار و 866 مسافر جابه جا شده در شش ماه نخست 97 ، يك میلیون و 267 هزارو 52 مسافر ورودی و خروجی داخلی و 38 هزارو 366 مسافر ورودی و خروجی خارجی در فرودگاه اهواز جابه جا شده است.

مديركل فردگاه هاي استان خوزستان به آمار زايران حج تمتع نیز اشاره کرد و افزود: در عملیات حج تمتع امسال 4066 زاير خروجی و 4236 زاير ورودی از فرودگاه اهواز اعزام و پذیرش شده اند.

وی ادامه داد: در مدت زمان یاد شده نیز 10 هزار و 744 پرواز ورودی و خروجی داخلی و 248 پرواز ورودی و خروجی خارجی مسافران را از فرودگاه اهواز جابه جا كرده اند.

رضایی به میزان کلی اعزام و پذیرش بار و پست نیز اشاره کرد و گفت: در شش ماه ابتدایی سال نیز حدود 10 هزار و 875 تن بار در قالب پست هوایی، بار ورودی و بار خروجی جابه جا شده است.

فرودگاه اهواز یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های کشور است که اكنون به صورت برنامه ای به بیش از 20 نقطه مسیر داخلی و خارجی پرواز دارد.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط