خبر خبر

اعزام و پذيرش حدود 620 هزار مسافر در سه ماهه نخست فرودگاه اهواز
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان از جابجايي حدود 620 هزار مسافر داخلي و خارجي در سه ماهه نخست سال 97 در فرودگاه اهواز خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : براساس آمارها از حدود 620 هزار مسافر جابجا شده در سه ماهه نخست 97 ، حدود 6 هزار مسافر ورودی و خروجی داخلی و بیش از 20 هزار مسافر ورودی و خروجی خارجی در فرودگاه اهواز جابجا داشته اند .

وی افزود ، در مدت زمان یاد شده نیز تعداد 5 هزارو 212 پرواز ورودی و خروجی داخلی و 248 پرواز ورودی و خروجی خارجی اقدام  به جابجایی مسافران از فرودگاه اهواز نموده اند.

رضایی به میزان کلی بار ورودی و خروجی مسافر و پست نیز اشاره کرد و گفت : در سه ماهه ابتدایی سال نیز حدود 4 هزار و 856 تن بار توسط مسافر و پست پذیرش و ارسال شده است .

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان نیز خاطر نشان کرد ، به زودی با راه اندازی ترمینال جدید خارجی و استفاده از همه ظرفیت های ترمینال داخلی شاهد رشد چشمگیری در پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اهواز خواهیم بود.

گفتنی است ؛ فرودگاه اهواز یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های کشور است که در حال حاضر به صورت برنامه ای به بیش از 20 نقطه مسیر داخلی و خارجی پرواز دارد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط