خبر خبر

گراميداشت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي در فرودگاه اهواز
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي از کارکنان در اين عرصه تقدير کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي فرصت مغتنمي است تا از زحمات عزيزان حوزه شبکه پیام های هوانوردی و روابط عمومي که نقش به سزايي در ارسال پیام وآگاهي وروشن سازي افکارعمومي دارند تشکر و قدرداني شود .

وی در خصوص نقش مخابرات و شبکه پیام های هوانوردی افزود ؛ استفاده از فناوري هاي جديد ارتباطي در جهت ارتقا ايمني پروازها و دستيابي سريع به بخش اطلاعات هوانوردي از طريق شبکه جهاني مخابرات هوانوردي امري مهم در عمليات پروازي مي باشد که همکاران ما در فرودگاه اهواز توانسته اند به خوبی از پس این مهم برآیند .

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان نیز به نقش بسزای روابط عمومی در ادارات و سازمان ها اشاره کرد و گفت : بی شک تولید محتوای غنی، صداقت در اطلاع رسانی ، تلاش برای ایجاد رضایت دوسویه کارکنان و مخاطبین سازمان وجهت دهی به برنامه ریزی ها بر مبنای احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی ، از وظایف مهم روابط عمومی حرفه ای در ادارت و سازمان است.

گفتنی است ؛ مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی از تمامی فعالین این عرصه و تلاش بی شائبه این عزیزان با اهداء لوح تقدیر قدردانی کرد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط