خبر خبر

گراميداشت سالروز ورود تاريخي امام خميني (ره) به ميهن اسلامي در فرودگاه اهواز
همزمان با گراميدشت ورود تاريخي حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي ، موتور سواران ابتدا در فرودگاه بين‌المللي اهواز گرد هم آمدند و در يک کاروان زيبا حرکت خود را در خيابان‌هاي شهر آغاز کردند و تا گلزار شهدا رژه رفتند

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ همزمان در شهرهای کشورمان مراسم گرامیداشتی به مناسبت سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) موتورسواران جوان با در دست داشتن پرچم مقدس ایران اسلامی برای ادای احترام به مقام شامخ شهدای دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی حرکت خود را از فرودگاه اهواز به سمت گلزار شهدای اهواز در یک کاروان زیبا آغاز کردند.

در ساعت 9:33 بامداد نیز در ترمینال داخلی فرودگاه اهواز با پخش سرودهای انقلابی و اهداء گل به مسافران به فرودگاه استقبال شد .

در ادامه مراسم نیز محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان همراه با دیگر مسئولان ادارات و نهادهای دولتی استان خوزستان در حسینیه حضرت بقیه‌ اله(عج) اهواز به دیدار نماینده ولی فقیه در استان خوزستان رفتند.

گفتنی است ؛ امسال با توجه به همزمانی ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با سالروز ورود امام خمینی (ره) در سال 57 ، برنامه ها با توجه شان این ایام برگزار شد.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط