خبر خبر

جابجایی بخشی از واحد سوختگیری در دستور کار فرودگاه اهواز قرار گرفت
مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان از جابجایی بخشی از واحد سوختگیری فرودگاه اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : پس از بررسی های صورت گرفته طی سفر غلامحسین باقریان عضو هیات مدیره و معاونت عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه های کشور و هیات همراه مقرر گردید تا هرچه سریعتر موانع و مشکلات ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز از جمله مسیر تردد خروجی این ترمینال مرتفع گردد.

وی افزود، عضو هیات مدیره و معاونت عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها نیز پس از بازدید از پروژه های فرودگاه اهواز طی نشستی با غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به تشریح مشکلات و موانع در پروژه های فروگاه فعلی و فرودگاه جدید اهواز پرداخت و از استاندار خوزستان خواست تا نسبت به رفع موانع موجود نیز اهتمام ورزد.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان اظهار داشت ؛ در حال حاضر با توجه به اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی ، قسمتی از واحد سوختگیری این فرودگاه در مسیر خروج از ترمینال جدید واقع شده و مانع از انجام ادامه عملیات ساخت مسیر خروجی این ترمینال می باشد که در همین راستا طی نشستی با مدیر کل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی استان خوزستان مقرر گردید تا نسبت به رفع مانع موجود همکاری لازم را با این اداره کل نمایند.

گفتنی است ؛ ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز با مساحتی بالغ بر6هزار مترمربع در مرحله پایانی تجهیز قرار گرفته که به زودی بهره برداری خواهد رسید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط