خبر خبر

پروازهای اهواز با کاهش گردو‎غبار به روند عادی بازگشت
مدیرکل فرودگاه‎های استان خوزستان با اعلام اینکه میزان دید افقی در فرودگاه اهواز به 1200 متر رسیده است، از انجام پروازهای فرودگاه اهواز خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمدرضا رضایی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر تمامی پروازهای فرودگاه اهواز در حال انجام است و هیچ گونه تاخیر یا لغو پرواز نداریم.

وی افزود: پیش از ظهر امروز به دلیل شرایط نامساعد هوا و وجود گردوغبار شدید در استان، یک پرواز از شرکت هواپیمایی تابان با شماره 6246 به مقصد تهران لغو شد.

وی همچنین از تاخیر در دو پرواز دیگر این فرودگاه خبر داد و گفت: پرواز شرکت هواپیمایی آتا از اهواز به مقصد مشهد و پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر از فرودگاه اهواز به مقصد تهران نیز به دلیل گرد و غبار شدید در فرودگاه اهواز و دید پایین با تاخیر صورت گرفت.

مدیرکل فرودگاههای استان خوزستان ادامه داد: همچنین یک پرواز از بندرعباس به مقصد اهواز در حال پرواز بود که به دلیل شرایط نامساعد هوا در فرودگاه اصفهان نشست. به گفته او، پس از مساعد شدن هوا، این پرواز موفق به فرود در فرودگاه اهواز شد.

رضایی با بیان اینکه در حال حاضر میزان دید افقی در این فرودگاه 1200 متر است، افزود: بر اساس پیشبینی سازمان هواشناسی، این وضعیت تا سه الی چهار ساعت آینده ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، صبح امروز، وقوع پدیده گرد و غبار در استان خوزستان تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی چند شهر در این استان را به همراه داشت و برخی پروازهای چند فرودگاه در این استان را لغو و یا با تاخیر روبهرو کرد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط