خبر خبر

افزایش پرواز در برخی از مسیرهای فرودگاه اهواز
رضایی : پرواز در مسیرهای تهران ، شیراز و بندرعباس در فرودگاه اهواز افزایش یافت

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : با توجه به حجم تقاضا و نیز به منظور رفاه حال مسافرین ، پرواز در مسیرهای تهران ، شیراز و بندرعباس افزایش یافت .

وی افزود ؛ با هماهنگی های صورت گرفته ، شرکت هواپیمایی سپهران در روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه مبادرت به برقراری پرواز در مسیر اهواز– شیراز نموده که این پرواز در ساعت 15:00 فرودگاه اهواز را به مقصد شیراز ترک خواد کرد.

رضایی ادامه داد ؛ پرواز دیگری از همین شرکت هواپیمایی نیز در روزهای شنبه ساعت 19:00 و روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 18:40 اقدام به جابجایی مسافران گرامی در مسیر اهواز– بندرعباس  می نماید.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان نیز اظهار داشت ؛ شرکت هواپیمایی ساها جهت سهولت تردد مسافران در مسیر اهواز – تهران در هفته روزهای شنبه ساعت 21:30 و روزهای یکشنبه ، دوشنبه و پنج شنبه ساعت 21:35 اقدام به برقراری پرواز کرده است که همشهریان و مسافرین گرامی می توانند از خدمات این شرکت هواپیمایی در مسیر یاد شده استفاده نمایند.

گفتنی است ؛ فرودگاه اهواز به مقاصد مختلف داخلی و خارجی از جمله تهران ، شیراز ، مشهد ، اصفهان ، کرمان ، کیش ، خارک ، ساری ، لاوان ، بندرعباس ، سیری ، رشت ، یزد ، دبی ، کویت ، استانبول ، نجف و ... به صورت هفتگی پرواز دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط