خبر خبر

فرمانده پلیس فرودگاه های استان خوزستان معرفی شد
مراسم معارفه فرمانده جدید پليس فرودگاه‌هاي فرودگاه های استان خوزستان بیست و دوم آبان در سالن اجتماعات فرودگاه اهواز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ مراسم تکریم فرمانده اسبق و معارفه فرمانده جدید پلیس فرودگاه های استان خوزستان با حضور مدیر کل و معاونین فرودگاه اهواز ، سردار مهری فرمانده پلیس فرودگاه های کشور و جمعی از فرمانده هان نظامی و انتظامی استان ، روسا و نمایندگان شرکت های هواپیمایی و ... در تلار اجتماعات فرودگاه اهواز برگزار شد .

در این مراسم رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ضمن تقدیر از زحمات فرمانده اسبق پلیس فرودگاه های استان خوزستان گفت : سرهنگ جعفری مرام در طول دوران خدمت در فرودگاه های استان خوزستان فعالیت های بسزایی در امر برقراری نظم و امنیت داشتند که می توان از وي به عنوان يکي از سرمايههاي ارزشمند مجموعه نيروي انتظامي ياد کرد .

وی نیز انتصاب سرهنگ صفری فرمانده جدید پلیس فرودگاه های استان خوزستان را تبریگ گفت و ابراز امیدواری کرد تا با همکاری های مستمر بتوانیم در امر برقراری نظم و امنیت به موفقیت های چشمگیری دست یابیم.

در ادامه مراسم نیز سردار مهری فرمانده پلیس فرودگاه های کشور  به برخی وظایف نیروهای انتظامی اشاره کرد و گفت : مقوله امنيت دو بخش دروني و بيروني دارد و نيروي انتظامي در برقراري و حفظ امنيت بيروني نقشي حساس و خطيري دارد.

وی افزود ، حيات فرودگاه‌ها و مجموعه صنعت حمل و نقل هوايي در گرو تامين امنيت و برقراري نظم است که بحمداله پلیس فرودگاه های کشور با همکاری نیروهای خدوم توانسته نقش خود را به خوبی در این زمینه ایفا کند.

گفتنی ؛ در پایان مراسم با اهداء لوح سپاس از زحمات فرمانده اسبق فرودگاه های استان خوزستان قدردانی شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد