خبر خبر

نشست مشترک مدیر کل فرودگاه اهواز با رییس نظام مهندسی ساختمان خوزستان
مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان : راهکارهای مشترک همکاری فی ما بین فرودگاه اهواز و نظام مهندسی ساختمان خوزستان بررسی شد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت: در این جلسه راهکارهای مشترک همکاری فی ما بین فرودگاه اهواز و نظام مهندسی ساختمان خوزستان بررسی شد.

وی ادامه داد،آمادگی استفاده از پتانسیل نظام مهندسی برای ساخت شهر فرودگاهی جدید و رعایت اصول معماری و شهرسازی در شهرک فرودگاهی اهواز و همچنین برخورداری از توان فنی مهندسان در انجام پروژه های عمرانی فرودگاه فعلی را داریم.

بهنام برومندزاده رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان گفت: نظام مهندسی ساختمان خوزستان دارای  ۱۸ هزار عضو در ۷ رشته مهندسی می باشد که در ۲۰ شهر فعالیت دارند که می توانند به عنوان ناظر و مشاور در طراحی، نظارت و اجرا در بحث اجرای فرودگاه جدید و توسعه فرودگاه فعلی اهواز نقش داشته باشند.

وی ادامه داد: در نماسازی فرودگاه جدید مهندسان معمار و شهرساز می توانند با ارائه راهکارهای مناسب در بومی سازی المان های فرودگاهی، نقش مهمی داشته باشند.

گفتنی است ؛ در پایان این جلسه مقرر شد تفاهم نامه ای میان فرودگاه های خوزستان و نظام مهندسی ساختمان استان منعقد شود تا فرودگاه ها بتواند از خدمات مهندسی سازمان و توان فنی مهندسان در پروژه های عمرانی استفاده کند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط