خبر خبر

حضور قابل تقدیر ارگان ها در عملیات بازگشت زائرین حج تمتع فرودگاه اهواز
مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان : حضور و همکاری ارگان ها در عملیات بازگشت زائرین حج تمتع قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ، محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : پس از گذشت پنج روز از عملیات بازگشت زائرین بیت الله الحرام حضور و همکاری ارگان ها و دستگاه های مختلف در این عملیات قابل ستایش و تقدیر است .

وی افزود ، با توجه به حجم سنگین ترافیک توسط مستقبلین در فرودگاه نیاز به همکاری دستگاه ها و ارگان های مختلف احساس می شد که به یاری پلیس راهور استان خوزستان ،سپاه و پلیس فرودگاه ، شرکت ملی نفت جنوب ، شرکت هواپیمایی نفت و بسیج فرودگاه اهواز این مهم محقق گردید.

رضایی ادامه داد ، در این ایام مرکز بهداشت شرق اهواز نیز با استقرار پزشکان و کارشناسان مجرب همکاری صمیمانه و تاثیر گذاری در امر غربالگری و شناسایی موارد مشکوک و همچنین بیماری های واگیردار نوپدید و بازپدید داشته که خود جای تقدیر و تشکر دارد.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان به برخی تمهیدات این اداره کل از جمله ؛ افزودن تعداد 100 عدد چرخ دستی مخصوص حمل بار مسافر ، برپایی 1000 متر سایبان  و استقرار 2 عدد منبع آب آشامیدنی در محوطه بیرونی ترمینال خارجی جهت استفاده مستقبلین ، برنامه ریزی شیفت های نظارتی و آمادگی کامل واحدهای عملیاتی مرتبط با عملیات امسال و ... اشاره کرد.

گفتنی است ؛ امسال  بیش 5000 زائر خوزستانی در قالب 35 کاروان و با 18 فروند پرواز شرکت هواپیمایی سعودی از نوع ایرباس 330 از مبداء جده وارد فرودگاه اهواز خواهند شد و این عملیات از ظهر 25 شهریور96 آغاز و تا بامداد 2 مهرماه ادامه خواهد داشت.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط