خبر خبر

اعلام آمادگی فرودگاه اهواز جهت بازگشت حجاج بیت الله الحرام
مدیرکل فرودگاه‎های استان خوزستان در نشستی با ارگان های شرکت کننده در عملیات بازگشت حج تمتع از آمادگی این فرودگاه جهت استقبال از زائرین بیت الله الحرام خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : آمادگی کامل جهت مدیریت هرچه بهتر عملیات بازگشت زائران بیت الله الحرام با همکاری ارگان های ذیربط در فرودگاه اهواز را داریم و تدابیری در این راستا نیز اندیشیده شده است.

وی نیز به برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از سرایت بیماری های واگیردار و مراقبتهای بهداشتی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت شرق اهواز اشاره کرد و گفت:به منظور جلوگیری از سرایت بیماری های واگیردار دوره های مربوطه در فرودگاه اهواز جهت استفاده کارکنان و پرسنل درگیر در عملیات حج برگزار شد.  

رضایی به آمادگی مضاعف فرودگاه همچون ایام اعزام زائرین اشاره کرد و گفت: تمام واحدهای عملیاتی این اداره کل از ابتدای شروع پروازها با تمام توان خود تلاش خواهند کرد این عملیات به بهترین نحو ممکن برگزار گردد.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان به تشریح برنامه بازگشت زائرین حج تمتع سال 96 پرداخت و گفت : امسال  بیش 5000 زائر خوزستانی در قالب 35 کاروان و با 18 فروند پرواز شرکت هواپیمایی سعودی از نوع ایرباس 330 از مبداء جده وارد فرودگاه اهواز خواهند شد.

گفتنی است عملیات بازگشت حجاج خوزستانی از ظهر 25 شهریور96 آغاز و تا بامداد 2 مهرماه ادامه خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط