خبر خبر

افزایش پرواز در فرودگاه اهواز
مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان از افزایش پرواز در مسیرهای مشهد – اصفهان و رامسر خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و همچنین به منظور رفاه حال مسافرین و همشهریان، پرواز مسیرهای مشهد – اصفهان و رامسر افزایش یافت .

وی افزود ، پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس در مسیر اهواز – مشهد به صورت روزانه افزایش یافته که این پرواز در ساعت 4:00 بامداد وارد و ساعت 5:00 صبح فرودگاه اهواز را به مقصد مشهد مقدس ترک می نماید.

رضایی ادامه داد ، شرکت هواپیمایی ایران ایر نیزعلاوه بر روزهای چهارشنبه و جمعه ، مبادرت به برقراری پرواز در مسیر اهواز – اصفهان نموده که این پرواز در ساعت 10:30 صبح وارد فرودگاه اهواز می شود و در ساعت 11:05 اهواز را به مقصد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان ترک می کند.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان اظهار داشت ، پرواز اهواز – رامسر شرکت هواپیمایی آسمان نیز در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به صورت هفتگی در ساعت 11:45 صبح  ، پس از ورود به فرودگاه در ساعت 12:20 اهواز را به مقصد رامسر ترک خواهد کرد.

گفتنی است ؛ فرودگاه اهواز یکی از پر ترافیک ترین فرودگاه های کشور است که در آن روزانه بیش از 80 پرواز به صورت نشست و برخاست انجام می شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط