خبر خبر

پیام مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان به مناسبت شرکت در انتخابات
به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان با صدور پیامی کارکنان فرودگاه اهواز و سایر اقشار مردم را به حضور پرشور در انتخابات پیش رو دعوت کرد.

 

.

در این پیام آمده است :

انتخابات به عنوان یکی از بارزترین جلوه های مردم سالاری در جمهوری اسلامی ایران از اهمیت بسیاری برخوردار است و نشان از پیوند ناگسستنی مردم و حاکمان این نظام الهی دارد .

اکنون مردم سرافراز ایران اسلامی در معرض آزمون بزرگ دیگری قرار گرفته اند تا وحدت و یکپارچگی خود را بار دیگر به اثبات برسانند و اقتدار و امنیت ایران اسلامی را بیمه سازند .

ما با اعتقاد و ایمان ، تمام نارسایی ها و سختی ها را به جان خریده ایم تا بر سر آرمان ها و میثاق مشترکی که با هم داریم قدمی عقب نشینی نکنیم و راه حل اصلی حل مطالبات و رفع کمبود ها نیز از طریق رونق صندوق های آراء به دست می آید و آن کسی که در نهایت ، متبلور رأی و اراده مردم می شود قطعاً بهترین گزینه برای اداره امور کشور و خدمت به مردم است .

همکاران عزیز در اداره کل فرودگاه های استان خوزستان  نیز در روز 29 اردیبهشت ماه به دعوت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) لبیک خواهند گفت و با شرکت پرشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در شهر اهواز حماسه  دیگری را خواهند آفرید و روح بلند حضرت امام (ره) و شهیدان سربلند را شاد خواهند کرد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط