خبر خبر

بازدید عضو هیات مدیره و معاونت عملیات فرودگاهی از پروژه های فرودگاه اهواز
عضو هیات مدیره و معاونت عملیات فرودگاهی فرودگاه های کشور روز چهارشنبه شانزدهم فروردین از روند پیشرفت پروژه های فرودگاهی فرودگاه اهواز بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ غلامحسین باقریان عضو هیات مدیره و معاونت عملیات فرودگاهی فرودگاه های کشور و هیات همراه به همراهی محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان و معاونین از طرح های در حال انجام این فرودگاه دیدن کردند.

محمد رضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان ضمن قدردانی از حضور عضو هیات مدیره و معاونت عملیات فرودگاهی فرودگاه های کشور و هیات همراه به تشریح مراحل پیشرفت پروژه های توسعه ترمینال و ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز پرداخت.

رضایی گفت : در حال حاضر دو سوم از فاز اول توسعه ترمینال داخلی فرودگاه اهواز به بهره برداری رسیده که امیدواریم هر چه زودتر با رفع مشکلات ، یک سوم باقیمانده این پروژه نیز به بهره برداری رسد.

وی در خصوص ترمینال جدید خارجی نیز تشریح کرد، با توجه به اینکه عملیات ساخت این پروژه مدت زیادی به طول انجامیده ، از باقریان خواست تا با پیگیری و تذکرات لازم به پیمانکار مربوطه در امر تسریع روند اتمام پروژه با اداره کل فرودگاه های استان خوزستان همکاری نمایند.

در این بازدید باقریان ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد و تعهدات پیمانکار پروژه ، طی تذکرات جدی از آنها خواست تا در صورت عدم توانایی در اتمام پروژه صراحتاً اعلام نموده و یا در غیر این صورت هرچه سریعتر مراحل پایانی پروژه ترمینال جدید خارجی را به اتمام رسانند.   

وی ادامه ، در روزهای آینده  نیز این معاونت مجدانه پیگیر مسائل و مشکلات پروژه ترمینال جدید خارجی با برگزاری جلسات مربوطه تا رفع کامل مشکلات خواهد  بود و در این مدت نیز همزمان کار اتمام پروژه نیز در دستور کار پیمانکار قرار گیرد.

گفتنی است ؛ عضو هیات مدیره و معاونت عملیات فرودگاهی فرودگاه های کشور و هیات همراه بعدازظهر چهارشنبه فرودگاه اهواز را به مقصد مهرآباد ترک کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط