خبر خبر

افتتاح پنجمین بیس پروازی هواپیمایی آتا در فرودگاه اهواز
مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان از افتتاح پنجمین بیس پروازی شرکت هواپیمایی آتا در فرودگاه اهواز خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : با توجه به حجم ترافیک پروازی و مسافر و نیز با پیشنهاد مدیر عامل شرکت هواپیمایی آتا پنجمین بیس پروازی این شرکت در فرودگاه اهواز افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد ، با انجام بررسی های لازم  و حمایت حضرت آیت اله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز و همچنین غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان از بیستم فروردین ماه شرکت هواپیمایی آتا پنجمین بیس پروازی خود را در فرودگاه اهواز افتتاح خواهد کرد.

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان اظهار داشت : اولویت هواپیمایی آتا در استان خوزستان ارائه خدمات شایسته به زائرین عتبات عالیات و استفاده از نیروهای متخصص بومی است که این شرکت بزودی در خصوص جذب و استخدام کادر مورد نیاز خود اقدام می نماید.

رضایی یادآور شد ، استاندار خوزستان نیز آمادگی خود را در خصوص همکاری های لازم جهت برقراری و استقرار هواپیما  و نیز گروه پروازی این شرکت در اهواز اعلام کرد .

گفتنی است ؛ مقرر گردید این شرکت در مسیرهای تهران ، مشهد ، تبریز ، شیراز ، بندرعباس و نجف اشرف توسط هواپیماهای بوئینگ 737 ، ایرباس و امبرائر اقدام به برقراری پرواز از مبداء فرودگاه اهواز نماید.

-------------------------------------
نظرات
کلمات واژه نامه

اخبار مرتبط اخبار مرتبط