خبر خبر

بازدید مشاور قائم مقام مدیر عامل شرکت فرودگاه ها از فرودگاه اهواز
مشاور قائم مقام مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران روز یکشنبه ششم فروردین از فرودگاه اهواز بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ رضوی مشاور قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با همراهی محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان و معاونین از واحدهای اداری ، عملیاتی ، توسعه ترمینال ، ترمپنال خارجی جدید و دیگر پروژه های عمرانی فرودگاه اهواز بازدید کرد.

رضوی در این بازدید ضمن ابراز رضایتمندی از عملکرد اداره کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : فرودگاه اهواز دارای پتانسیل های بالقوه ای است که باید با همت و تلاش در جهت هرچه بهتر شدن آن کوشش کرد .

وی مهمترین اقدامات صورت گرفته در این ایام را آماده سازی و افتتاح فازاول پروژه توسعه ترمینال داخلی فرودگاه اهواز دانست که می توان کمک قابل توجهی در جهت رفع کمبود فضای ترمینالی و موجب رضایتمندی مسافران باشد.

همچنین مشاور قائم مقام مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از فعالیت های انجام شده به منظور استقبال از مسافران نوروزی و ایجاد امکانات رفاهی در فرودگاه اهواز قدردانی نیز کرد .

گفتنی است ؛ امسال نیز مانند سال های گذشته با همکاری بخش خصوصی سفره های هفت سین در ترمینال داخلی و پاویون دولت برپا و در کنار آن با اجرای موسیقی محلی زنده از مسافران ورودی به فرودگاه استقبال شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط