خبر خبر

استقبال از مسافران نوروزی در فرودگاه اهواز
مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان از برنامه های متنوع اجرایی در نخستین روزهای نوروز 96 در فرودگاه اهواز خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ضمن تبریک سال نو از برنامه های فرودگاه اهواز در نخستین روزهای آغازین سال 96 گفت: در نوروز امسال تلاش شد علاوه بر تکریم گردشگران و مسافران، تسهیلات ترمینالی را افزایش دهیم  و برنامه‌ریزی مناسبی برای میزبانی از گردشگران نوروزی تدوین کنیم.

وی افزود ، در نوروز امسال با همت همکاران اداره کل فرودگاه های استان خوزستان و همچنین برنامه های از پیش تعیین شده تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا به نحوه شایسته بتوانیم از میهمانان و مسافران نوروزی استقبال نماییم .

رضایی ادامه داد ؛ از جمله اقداماتی که به منظور خدمات بهتر در فرودگاه اهواز صورت گرفته می توان به بهره برداری از فاز اول پروژه توسعه ترمینال داخلی اشاره کرد که با توجه به افزایش فضای ترمینالی از زیبایی خاصی نیز برخوردار است.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان به دیگر اقدامات انجام شده اشاره کرد و گفت : امسال نیز مانند سال های گذشته با همکاری بخش خصوصی سفره های هفت سین در ترمینال داخلی و پاویون دولت برپا شد که در کنار آن با اجرای موسیقی محلی زنده از از مسافران ورودی به فرودگاه به مدت چهار شب استقبال می شود.

به گفته رضایی ؛ انجام هماهنگي‌هاي لازم به‌ منظور حضور کارکنان فني و عملياتي، اطلاعات پرواز، مديريت ترمينال با توجه به ساعات كار فرودگاه برای خدمت‌ رساني مطلوب به پروازها و مسافران نوروزي، پيگيري هاي لازم به منظور خدمات بانکی خودپردازها ، میز راهنمای مسافران در ترمينال‌هاي فرودگاه و نظرسنجي مستمرازمسافران نوروزي در راستاي ارتقای سطح خدمات و رضايمتندي مسافران از اقداماتي است كه در ايام نوروز در فرودگاه اهواز انجام خواهد می شود .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط