خبر خبر

پیام مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان به مناسبت نوروز
محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان با صدور پیامی، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز سال 1396را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ در شرح این پیام آمده است :

نوروز پیام‌آور اعتدال در طبیعت ومیراث ارزشمند نیاکان فرهنگ پرور ماست . نوروز روز نو، روز رویش مجدد طبیعت، روز سبز شدن و روز تحول و دگرگونی است ، آری نوروز نماد جلوه گاه اراده الهی در باز آفرینش طبیعت است که در حقیقت پیام آور تدبر و تفکر و از خود رستن و به خدا پیوستن است.

اکنون دستان پر نوازش بهار دل انگیز، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد و  نوای امید را  بر رواق دل ها طنین انداز می کند تا نگاری دیگر از مظاهر زیبای خلقت را به نظاره بنشینیم  و به یقین باید گفت:بهار صحنه هنرنمایی نقاش یگانه آفرینش است که با قلم سحر انگیز خویش، رخسار طبیعت را آراسته و عرصه خاک را جلوگاه تجلی ذات بی همتای خویش ساخته است .

لذا اینجانب ضمن تبریک میلاد پربرکت بزرگ بانوی اسلام، دخت نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و ضمن تجلیل از زحمات ارزشمند همکاران گرامی و همراهان همیشگی در سال95 صمیمانه فرا رسیدن سال نو و عید نوروز باستانی را تبریک عرض می نمایم . امید است در سال جدید با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با پیروی از منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای" مدظله العالی "در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیروز و سر بلند باشید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط