خبر خبر

برگزاری مراسم میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در فرودگاه اهواز
به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) مراسمی با حضور بانوان شاغل در اداره کل فرودگاه های استان خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(سلام اله علیها) با حضور مدیر کل ، معاونین و بانوان شاغل در اداره کل فرودگاه های استان خوزستان برگزار شد .

در این مراسم محمدرضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ضمن تبریک این روز گفت : حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه زنان مسلمان جهان است . شخصیتی است که زنان مسلمان در اقتدا و تأسی به وی هیچگونه نیازی به اسوه و الگوی دیگر نخواهد داشت. چرا که فاطمه زنی است عالِم ، عارف ، عابد ، اندیشمند ، شجاع ، سخنور ، مبارز، یاور راستین محرومان و بینوایان ، مدبر ، زندگی ساز ، نیک پرور ، پرتلاش و صابر و در زندگی فردی زنی است که به بهترین شیوه و با کمترین امکانات ، امور خانه را مدیریت می نماید.

وی اقزود ،اکنون که جهان اسلام به یُمن میلاد با سعادت بانوی بزرگ اسلام غرق در سرور و شادمانی است و زنان مسلمان و مؤمنه ایران اسلامی این افتخار نصیبشان گردیده تا این روز فرخنده را بعنوان روز زن و مادر برگزیده و گرامی بدارند ، امید است همه ما توفیق یابیم سجایای اخلاقی و سیره عملی آن حضرت را نصب العین خود قرار داده و با تأسی از الگوی زندگانی و تبیین شخصیت همه جانبه آن حضرت و ابعاد ناشناخته آن و آشنایی هر چه بیشتر با سیره فاطمی و سبک زندگی اسلامی- ایرانی ، همچنین جلب توجهات نسبت به امور و چالشهای زنان و خانواده و ارتقای سطح آگاهی جامعه و باور به توانمندیها و ضرورت مشارکت زنان در عرصه های مختلف خانوادگی و اجتماعی و به ویژه نقش اثربخش زنان با هم افزایی در تحقق اهداف ، از پیش کوشا تر بوده و اهتمام ورزیم.

رضایی در پایان گفت : ضمن عرض تبریک و شادباش این روز ، موفقیت شما بانوان همکار را در عرصه های مختلف خانواده و جامعه و ارتقاء جایگاه شغلی و ایجاد فرصتهای مناسب جهت فعالیت سازنده ، از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم با عنایتهای الهی بتوانیم بعنوان یک خدمتگزار ، گامهای مفید و مؤثری در زمینه پیشرفت کاری خود  برداریم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط