خبر خبر

بازدید معاون عمرانی استانداری خوزستان از فرودگاه اهواز

معاون عمرانی استانداری خوزستان از پروژه توسعه ترمینال و ترمینال جدید حج در فرودگاه اهواز بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ معاون عمرانی استاندار و مدیرکل دفتر فنی استانداری خوزستان به همراهی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان و معاونین ، از پروژه های روبه اتمام فرودگاه اهواز بازدید کردند .

محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ضمن ابراز خرسندی از حضور معاون عمرانی استاندار ، به تشریح روند رو به اتمام پروژه های توسعه ترمینال داخلی پرداخت و گفت : در تلاشیم تا پیش از اتمام سال جاری بتوانیم از افزایش ظرفیت ترمینال داخلی به طور کامل بهره مند شویم و سال جدید را بدون کمبود فضای ترمینالی در خدمت مسافران باشیم .

رضایی نیز اظهار امیدواری کرد ؛ براساس بررسی ها و زمان بندی های انجام شده 2 فاز از 3 فاز توسعه ترمینال در حال آماه سازی است که در بهمن ماه سال جاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

رضایی در خصوص ترمینال جدید حج فرودگاه اهواز گفت: به موازات عملیات محوطه سازی ترمینال ، کار تجهیز این ترمینال نیز صورت می گیرد و تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا در برگزاری حج تمتع از ترمینال جدید بهره برداری نماییم .

هاشمی زاده معاون عمرانی استانداری خوزستان نیز پس از بازدید از پروژه های در دست انجام فرودگاه اهوازو نیز تاکید بر تسریع در روند اتمام پروژه ها ، خواستار پیگیری مشکلات توسعه فرودگاه اهواز از جمله ؛ توسعه اپرون و عدم همکاری هوانیروز در جابجایی محل پارک هلی کوپترها ، جاده دسترسی ترمینال حج جدید ، تاکسی وی موازی و ... توسط مدیر کل دفتر فنی استانداری خوزستان شد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد