خبر خبر

سلام بر آزاد مردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل نموده و با سر افرازی همچون کبوترانی رسته از بند، به آغوش میهن بازگشتند
پیام مدیرکل فرودگاه های خوزستان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

سلام بر آزاد مردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل نموده و با سر افرازی همچون کبوترانی رسته از بند، به آغوش میهن بازگشتند.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان  طی پیامی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی تبریک گفتند . در این پیام آمده است ؛

بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است، روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یاد آور ایامی است پر از شور وشادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر شهیدان را با خود داشتند. عزیزانی که صبورتر از سنگ صبور و راضی‏ ترین کسان به قضای الهی بودند. آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند وصبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت مایه افتخار و مباهات بود.
اینجانب در سالی که بنام سال" اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" مزین گردیده با نثار درود به روح  بلند و ملکوتی شهیدان گرانقدر انقلاب و امام شهدا (ره) و شهدای مدافع حرم خصوصا شهدای مظلوم آزاده و سید آزادگان "مرحوم حجت الاسلام ابوترابی" که در لحظه لحظه روزهای اسارت چون مرشد و مرادی راه شناس، عمل می نمود و چراغ راه آزادگان بود، این ایام سعید و سالروز این خاطره بزرگ را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملت شریف ایران ، ایثارگران ، جانبازان ، خانواده معظم شهدا و تمامی آزادگان سرافراز این سرو قامتان صبر و استقامت خصوصا همکاران عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

سلامت و توفیق همگان را تحت عنایات خاصه حضرت بقیه ا...الاعظم ارواحنا فدا(عج) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)  در راستای خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان خواستارم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد