خبر خبر

مراسم ولادت هشتمین اختر تابناک امام رضا (علیه السلام ) در مسجد معراج فرودگاه اهواز برگزار شد
برگزاری مراسم ولادت امام رضا (ع) در فرودگاه اهواز

مراسم ولادت هشتمین اختر تابناک امام رضا (علیه السلام ) در مسجد معراج فرودگاه اهواز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (علیه السلام ) ، مراسمی با حضور کارکنان اداره کل فرودگاه های استان خوزستان در مسجد فرودگاه اهواز برگزار شد .

در این مراسم حجت السلام عامر غیاثوند امام جماعات مسجد فرودگاه اهواز در خصوص فضائل بی شمار امام رضا (علیه السلام ) در جمع حاضرین به سخنرانی پرداخته و فرمودند ؛ این امام همام همواره با ساده زیستی و کرامت با ظلم زمان خود مبارزه و درسدد معرفی چهره ی واقعی شیعه بودند.

وی ادامه داد در روایات زیادی آمده است ؛ امام  بسیار به مستمندان رسیدگى مى ‏کرد. به دادن صدقه به ویژه در شبهاى تار و به صورت پنهانى بسیار مبادرت مى ‏کرد. با خدمتگزارانش کنار یک سفره مى‏ نشست و غذا مى‏ خورد.
هیچ فرقى میان غلامان و اشراف و اقوام و بیگانگان نمى‏ گذاشت، مگر براساس تقوا. همواره متبسم و خوش‏رو بود. بهترین بخش غذاى خود را قبل از تناول، براى گرسنگان جدا مى ‏ساخت. با فقرا مى ‏نشست. در تشییع جنازه شرکت مى‏ جست. خدمتکارى را که مشغول خوردن غذا بود، به خدمت فرا نمى‏ خواند. با صداى بلند و با قهقهه هرگز نمى‏ خندید.

در پایان مراسم نیز حجت السلام غیاثوند از خداوند متعال خواست ، تا همه بندگان دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت را همواره در مسیر و راه پاک این خاندان قرار دهد  تا سعادت و خوشبختی در دنیا و آخرت را نصیب خود گردانند .

گفتنی است ؛ به همین مناسبت  از مسافران در ترمینال داخلی فرودگاه اهواز نیز پذیرایی به عمل آمد 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد