اخبار اخبار

۳ شهريور ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، اميرحسين صادقچه به عنوان مديرکل کنترل ترافيک هوايي منصوب شد.
۳ شهريور ۱۳۹۹
فرودگاه بين المللي شهيد سپهبد قاسم سليماني اهواز در نظر دارد، فروش اموال و آهن آلات اسقاط و ضايعات فلزي و غير فلزي خود را با بهره گيري از سامانه تدارکات الکترونيکي دولت www.setadiran.ir و www.iets.mporg.ir به صورت الکترونيکي به فروش برساند .
۲ شهريور ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره‌ ي شهيدان رجايي و باهنر، هفته دولت را فرصتي مناسب براي ظهور صحنه هايي از پيشرفت روزافزون کشور در تمام زمينه ها دانست.
۱ شهريور ۱۳۹۹
بر اساس اطلاعات آمار تحليلي ENAC، فرودگاه هاي ايران در سال 2019 رتبه سوم اعزام و پذيرش مسافر را در خاورميانه و آفريقا به دست آورده اند.
۱ شهريور ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي صادق صالحي زاده از همکاران شاغل در اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما اداره کل فرودگاه هاي استان خوزستان در غم از دست دادن خواهر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۹
سيد مهدي رزاز مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان در پيامي فرا رسيدن ايام محرم الحرام را تسليت گفت.
۳۰ مرداد ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن ايام محرم و شهادت سالار آزادگان و سرور شهيدان، حضرت اباعبدالله (ع) و هفتاد و دو يارِ وفادار و رهروي بيدارش را تسليت و تعزيت گفت.
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم معارفه مديرکل جديد فرودگاه هاي فارس و تکريم مديرکل سابق از برنامه ريزي شرکت براي هوشمندسازي فرودگاه ها براي به حداقل رساندن ارتباط فيزيکي در سه سرفصل شامل اقدمات بهداشتي و ارايه تسهيلات، ارايه خدمات با کمترين تماس فيزيکي و فاصله گذاري خبر داد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان از اجراي مانور تمريني محدود آتش نشاني و هدايت زميني فرودگاه اهواز خبر داد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، فرارسيدن 26 مرداد، سالروز آغاز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي را تبريک گفت.